Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Audiobooki

 

Max Czornyj: Sekret magika

Pewnego dnia do Sekretnego Gabinetu Zagadkowych Agentów trafia zapłakany Witek, który prosi ich o pomoc w odnalezieniu ukochanego pupila. Przebiegły magik porwał Toskę, szczeniaka rasy cane corso. W dodatku okazuje się, że zaginęły również zwierzęta innych dzieci uczestniczących w pokazie magii. Teraz wszystkie są w wielkim niebezpieczeństwie. Trzeba działać szybko!

Czy Zagadkowym Agentom uda się odnaleźć porwane zwierzęta? Czy dadzą radę przechytrzyć okrutnego magika? Kim jest bezwzględny iluzjonista? I wreszcie: czy prawdziwa magia istnieje?

Poznajcie ZAGADKOWYCH AGENTÓW ? Eryka i Romana ? dwóch braci Deryło, oraz ich przyjaciółkę Ewę. Zafascynowany historią Eryk oraz pasjonat sportu Roman mieszkają na obrzeżach miasta w niewielkim zamku, w którym ich rodzice prowadzą antykwariat. Ewa pasjonuje się elektroniką, informatyką oraz sztuczną inteligencją. Wszyscy w trójkę uwielbiają rozwiązywać tajemnicze zagadki i razem tworzą zgrany zespół młodych agentów. Każdą wolną chwilę spędzają w jednej z komnat zamku ? siedzibie Zagadkowych Agentów czyli Sekretnym Gabinecie.

Nowa seria detektywistyczna dla młodych czytelników to frajda dla tych, którzy lubią opowieści z dreszczykiem. Coś dla siebie znajdą w niej zarówno fani historycznych smaczków jak i nowych technologii. Szybko rozwijająca się akcja oraz niezwykle tajemnicze śledztwa zapewnią podczas lektury niezapomniane emocje. Seria o odważnej trójce: Eryku, Romanie i Ewie pokazuje wartość współpracy, przyjaźni i niesienia bezinteresownej pomocy innym. [źródło]


Renata Kosin: Zapach fiołków

Słoneczna Prowansja czy podlaskie Bujany? Dla Kseni to trudny wybór, ponieważ do obu miejsc wyrywa się jej serce. Kiedy jest wreszcie bliska podjęcia decyzji, odkrywa kłamstwo, które znowu zmienia wszystko. Nic nie jest takie, jakie się wydawało. Do głosu dochodzą tajemnice z przeszłości, dotyczące jej przodków, w tym niezwykłej Emilie de Fleury i jej niezrealizowanego nigdy marzenia, któremu towarzyszy aromat fiołków. Zauroczona nimi Ksenia, powodowana ciekawością i sentymentem postanawia uczynić wszystko, co w jej mocy, by to marzenie spełnić. [źródło]


Renata Piątkowska: Opowiadania dla przedszkolaków

Zbiór opowiadań dla dzieci, których narratorem jest kilkuletni Tomek. Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami, a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe, mądre i dowcipne opowiadania, których słuchanie sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym.
Dzieci uwielbiają wracać do tej książki – a rodzice… jak przyznali się rodzice pewnego przedszkolaka: codziennie wieczorem w domu trwa cichutki wyścig…kto pierwszy dotrze do sypialni syna i będzie mógł czytać mu przed snem właśnie te opowiadania.
Książka cieszy się tak wielkim zainteresowaniem małych czytelników, że na ich życzenie autorka napisała ciąg dalszy przygód Tomka, zatytułowany „Opowiadania z piaskownicy, który ukazał się w październiku 2006 roku oraz trzecią część „Piegowate opowiadania”, która ukazała się w 2010 roku.
Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia. [źródło]


Max Czornyj: Kat z Płaszowa

Wydarzenia w tej książce są oparte na faktach. Prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji. Amon Göth uważał się za pana życia i śmierci podległych mu więźniów. Jego sadyzm okazał się przesadny nawet dla przełożonych z SS. Ze szczególnym upodobaniem mordował matki z dziećmi i starców. Uwielbiał strzelać do więźniów z okien samochodu lub z balkonu willi. Swoim ofiarom zadawał wyszukane tortury. Osobiście zabił kilkaset osób. O podobnych zbrodniach z pewnością nie śniono w najgorszych koszmarach. Czy odważycie się spojrzeć w oczy prawdziwemu złu? A może macie dość odwagi, by spojrzeć na świat jego oczami? [źródło]


Antoni Marianowicz wg L. Franka Bauma: Wielki Czarodziej Oz

Dorotka i jej piesek Toto porwani przez trąbę powietrzną, wędrują do Czarodzieja Oz. Tylko on może pomóc im w powrocie do domu. Po drodze spotykają Stracha na wróble, który chciałby mieć rozum, Blaszanego Drwala marzącego o sercu oraz Tchórzliwego Lwa pragnącego mieć odwagę. Razem wędrują do Szmaragdowego Grodu. Jednak ich plany usilnie stara się pokrzyżować Zła Wiedźma Bagien i Trzęsawisk... [źródło]


Alek Rogoziński: Miasteczko morderców

Popularna autorka powieści kryminalnych Róża Krull postanawia spełnić prośbę swojej gosposi i spróbować rozwiązać zagadkę morderstwa burmistrza w jej rodzinnym miasteczku na Podlasiu. Obie nie wierzą bowiem, aby został ON zabity przez swojego niedoszłego zięcia, choć chłopaka złapano na gorącym uczynku.

Róża rozpoczyna amatorskie śledztwo w mieścinie, w której każdy wie "wszystko o wszystkich", a mimo to wierzy, że akurat jemu uda się ukryć przed innymi własne, nieraz śmiertelne grzechy. Kiedy wydarza się kolejne morderstwo, pisarka jest pewna, że przyjęta do tej pory przez policję wersja wydarzeń mija się z prawdą. Pytanie tylko, czy zdoła odkryć tożsamość zabójcy, zanim ten wyśle ją na tamten świat...

"Miasteczko morderców" to osiemnasta powieść Alka Rogozińskiego - autora znanego z łączenia klasycznych fabuł kryminalnych z dużą dawką czarnego humoru. [źródło]


Agnieszka Frączek : Kołderkowe bzdurki dla syna i córki

Mistrzyni słowa Agnieszka Frączek przenosi dzieci w zaczarowany świat sennych marzeń. Na płycie znajdziecie ponad 20 piosenek i wierszyków, a w nich "krótkie i długie, szare, tęczowe, drzemki, półsenki... I te zimowe ? wielkie, puchate sny niedźwiadkowe...".
W bajkową podróż Aleją Słodkiej Drzemki zabiorą dzieci dwie wybitne artystki ? aktorka Małgorzata Kożuchowska i wokalistka jazzowa Beata Przybytek. ?Kołderkowe bzdurki? to dziesiąty już audiobook wydany w cieszącej się ogromną popularnością serii Mądre bajki Wydawnictwa BUKA.
Idealny do dziecięcego rymowania, śpiewania i spontanicznej zabawy. [źródło]


 

 

 

 

Janet Skeslien Charles: Bibliotekarka z Paryża

Niezwykła historia o miłości, przyjaźni i sile literatury w czasach II wojny światowej.

Odile dostaje wymarzoną pracę w Amerykańskiej Bibliotece w Paryżu. Jej rodzice nie są zachwyceni. Woleliby, aby dziewczyna skupiła się na poszukiwaniu męża. Tym bardziej że pojawia się odpowiedni kandydat? Wkrótce jednak wybucha II wojna światowa, nad miastem przelatują samoloty wroga, a tłoczne do tej pory ulice pustoszeją. Dziewczyna obawia się, że może stracić bliskich i ukochaną bibliotekę. Decyduje się zatem dołączyć do Ruchu Oporu z najlepszą bronią, jaką ma: z książkami.

Lily jest nastolatką dorastającą w małym miasteczku w Stanach Zjednoczonych na początku lat 80. Jej zainteresowanie wzbudza intrygująca starsza kobieta, która zachowuje się zupełnie inaczej niż wszyscy. Smutne wydarzenia w życiu Lily sprawiają, że zaprzyjaźnia się ze swoją sąsiadką i odkrywa jej tajemniczą przeszłość.

Powieść oparta na prawdziwej historii paryskich bibliotekarzy, którzy ryzykowali życiem podczas II wojny światowej. Pokazuje, że odwagę można znaleźć nawet między regałami książek i za grubymi kotarami bibliotecznych okien. [źródło]


Małgorzata Korbiel: Bajki mają moc

"Bajki mają moc" to zbiór krótkich i ciekawych współczesnych bajek poruszających tematy, które są istotne w życiu dziecka. Historie poruszają niekiedy trudne, innym razem kłopotliwe, czasem niezrozumiałe z ich perspektywy sytuacje. Wśród poruszanych zagadnień pojawią się przyjaźń, miłość, lojalność, zazdrość, strach, tolerancja, wzajemna pomoc, poczucie własnej wartości czy okazywanie emocji.

Aby pomóc dziecku zrozumieć otaczający go świat w książce pojawią się sympatyczni bohaterowie z którymi może się utożsamić, łatwiej upora się z różnymi trudnościami i poukłada sobie w głowie ważne, ale czasem zbyt skomplikowane sprawy.

Książka jest napisana zrozumiałym i przystępnym językiem. Tekstom towarzyszą piękne ilustracje. To idealna lektura do wspólnego czytania, która może być też punktem wyjścia do interesującej rozmowy o tym, co ważne. [źródło]


Okładka w różnych odcieniach niebieskiego. Leśna droga, a na niej biegacz.

 

 

 

 

 

 

 

Wojciech Wójcik: Nikomu nie ufaj

Marek, młody i obiecujący funkcjonariusz ABW, otrzymuje z pozoru rutynowe zadanie. Podczas jego wykonywania wpada na trop afery i sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo. W jednej chwili z myśliwego zmienia się w zwierzynę. Zapolują na niego przestępcy i zdrajcy, których łączą nie tylko ciemne interesy, ale pewne tajemnicze wydarzenia grudniowej nocy sprzed piętnastu lat.

Marek z przerażeniem uświadamia sobie, że może liczyć tylko na siebie, a klucz do rozwikłania zagadki spoczywa w jego rękach. Wie o tym jednak ktoś jeszcze... Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem.

Od plaż Bałtyku, poprzez Warszawę, aż po mazurskie bezdroża toczy się brutalna gra, której stawką jest ludzkie życie. W tym gronie nie ma przyjaciół, każdy może okazać się wrogiem. W świecie skorumpowanych polityków, bezlitosnych funkcjonariuszy służb specjalnych i ludzi mafii narkotykowej obowiązuje tylko jedna zasada: nikomu nie ufać. [źródło]


Najpiękniejsze baśnie świata

Znane i lubiane baśnie braci Grimm oraz H. Ch. Andersena:

– Czerwony Kapturek,

– Calineczka,

– Dziewczynka z zapałkami,

– Słowik,

– Krasnoludek,

– Paluszek,

– Śnieżka,

– Roszpunka,

– Jaś i Małgosia,

– O czterech muzykantach z Bremy,

– Trzej bracia,

– Kopciuszek,

– Brzydkie kaczątko,

– Król żab,

– Jednooczka, Dwuoczka, Trzyoczka.


Weronika Wierzchowska: Telefonistka z ulicy Próżnej

Koniec XIX wieku w Warszawie, czas wielkich zmian. Pojawiają się prąd elektryczny, fonograf, telefon i narkotyki, rozkwita feminizm i psychoanaliza. Hanka jednak ma większe problemy na głowie. Na przykład przygniata ją nuda codzienności i... szklany sufit, którego nie przebiją najcieńsze obcasy. Na co bowiem może liczyć młoda, pochodząca z robotniczej rodziny kobieta prócz pracy telefonistki i zimnej kawalerki? Zwłaszcza że los obdarzył ją jedynie urodą telefoniczną.

Podsłuchana w chwili słabości rozmowa zmienia uporządkowany świat Hanki. Poznając bogatą rodzinę arystokratów, wpada w środek intryg i tajemnic. Ta znajomość może kosztować telefonistkę nie tylko wolność, a nawet życie. Świat władzy i pieniędzy nie jest bowiem miejscem dla biednej i nic nieznaczącej kobiety.

Nigdy jednak nie należy lekceważyć szarej myszki i gotowych na wszystko jej przyjaciółek! [źródło]


Margaret Mitchell: Przeminęło z wiatrem

Wyjątkowa historia, wyjątkowa bohaterka i wyjątkowa lektorka – Przeminęło z wiatrem, jedna z najważniejszych powieści XX wieku, zyskała jedyne w swoim rodzaju wydanie w audiobooku!

Pomyślę o tym jutro... Dzięki tej maksymie Scarlett O`Hara przetrwa najtrudniejsze chwile, jakie przyniesie jej los. Kokietka i intrygantka, która potrafi okręcić sobie wokół palca każdego mężczyznę... Poza tym jednym – Ashleyem Wilkesem, który zdecydował się poślubić inną. Ale Scarlett nie daje za wygraną. Nawet kiedy na jej drodze staje Rhett Butler – bezkompromisowy, inteligentny i cyniczny oficer – nie zamierza zmieniać swoich planów. A Rhett nie zamierza zrezygnować z niej... Jednak w życiu Scarlett to nie mężczyźni są najważniejsi. Zdana tylko na siebie, poświęca wszystko, aby w ogniu wojny ratować rodzinny majątek – Tarę. I z beztroskiej dziewczyny zaczyna się zmieniać w dojrzałą kobietę. Wojna secesyjna i wielka namiętność w scenerii gorącego amerykańskiego Południa.

Audiobook fenomenalnie przeczytany przez jedną z najlepszych polskich aktorek – Danutę Stenkę. Wybitnej prozie towarzyszy muzyka skomponowana przez jednego z najlepszych młodych polskich kompozytorów – Mikołaja Majkusiaka. Piękne wydanie na kilku płytach cd z ilustracjami wybitnej polskiej ilustratorki – Anny Halarewicz.  [źródło]


 

 

 

 

 

Grzegorz Musiał: Ja, Tamara. Powieść o Tamarze Łempickiej

Pierwsza powieść o Tamarze Łempickiej (1898–1980). O jej genialnych obrazach i arcybarwnym życiu. O podróżach do Włoch, Niemiec, Ameryki. O dramatycznych okolicznościach ucieczki z bolszewickiej Rosji za cenę, która nie pozwoli jej już nigdy uzyskać spokoju.

Na ołtarzu sztuki składała ofiary, które ją samą wyniszczały. Była niebywałym kłębowiskiem sprzeczności. I świadkiem epoki. Znała wszystkich wielkich artystów, którzy tworzyli w Paryżu: Pabla Picassa, André Gide’a, Jeana Cocteau, Gertrudę Stein, Coco Chanel, Marlenę Dietrich. Ekscentryczna Tamara to genialna malarka, skrajnie odważna kobieta, swoją niezależnością raniąca najbliższych.

Łempicka demaskuje mielizny paryskiej bohemy znajdującej się pod urokiem i wpływami Rosji sowieckiej. Wchodzi jednak w ten świat i nie potrafi sobie niczego odmówić. Narkotyków i zapładniających ją twórczo erotycznych podbojów, z których zbyt łatwo się rozgrzesza. Mamy przed sobą postać, którą chcemy potępić, by za chwilę wielbić. [źródło]


 

 

 

 

 

Anna Onichimowska: Zasypianki na każdy dzień miesiąca i jedna zapasowa

Zbiór króciutkich, ciepłych opowiadań dla młodszych dzieci do czytania przed zaśnięciem.

31 zasypianek. Dziennych, nocnych, w bamboszkach, z wróżką, z ufoludkiem, z lewą nogą, z księżniczką, za dwa złote, w ciemnym lesie…

Na każdy dzień miesiąca – każda inna. [źródło]


Harlan Coben: Bez śladu

Trzecia powieść z Myronem Bolitarem – detektywem, agentem sportowym i niepoprawnym kobieciarzem.

Luksusowy podmiejski dom w New Jersey. Salon jakby wyszedł spod ręki Marthy Stewart. W piwnicy klocki lego... i krew.

Minęły lata, od kiedy poważna kontuzja położyła kres karierze koszykarskiej Myrona Bolitara. Niespodziewanie zwraca się do niego właściciel New Jersey Dragons z zaskakującą propozycją odnalezienia czołowego zawodnika drużyny. Chodzi o Grega Downinga, z którym Myron niegdyś konkurował – na boisku i o kobietę.

Co się stało z gwiazdą koszykówki? Czy uciekł przed gangsterami poszukującymi go za długi hazardowe? A może przed policją w związku z zabójstwem Carli, kobiety, która go szantażowała? W domu zaginionego Myron znajduje ślady krwi zamordowanej, które niebawem ktoś usuwa. Okazuje się, że cała sprawa ma związek z wydarzeniami z jego własnej przeszłości… [źródło]


 

 

 

 

 

Charles Perrault: Kopciuszek. Słuchowisko z piosenkami

Znana wszystkim baśń w interpretacji wybitnych aktorów (Anna Seniuk, Dominika Kluźniak, Joanna Jeżewska, Magdalena Mickiewicz, Milena Suszyńska, Grzegorz Kwiecień, Michał Podsiadło). Wszystko okraszone niezwykłą oprawą muzyczną. Wzruszające piosenki stanowią dopełnienie tego pięknego słuchowiska.


Halina Kowalczuk: Rysi jar

Ola uważa się za szczęściarę: ma dobrego męża, wychowała wspaniałe dzieci, jest spełniona zawodowo jako weterynarz. Gdy pewnego dnia dowiaduje się o zdradzie partnera, jej poukładane życie w ciągu chwili się zmienia. Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony: spotyka dawną przyjaciółkę ze studiów, która proponuje jej wyjazd do malowniczej miejscowości Rysi Jar niedaleko Zakopanego. Najpierw Ola jedzie tam tylko na urlop, ale urok tego miejsca i… niezwykły mężczyzna sprawią, że zapragnie pozostać na dłużej. [źródło]


 

 

 

 

 

 

 

Wojciech Wójcik: Kurs na śmierć

Na terenie szkoły policyjnej dochodzi do brutalnego zabójstwa. Ofiarą jest komendant, a wskazówką dla śledczych – zdjęcie pięknej dziewczyny w jego portfelu.

Z okna mieszkania w modnej warszawskiej dzielnicy wypada Olga Burzyńska. Samobójstwo? Wątpliwości wzbudza jej skrzynka mailowa. Trzydziestolatka wysyłała zamordowanemu komendantowi erotyczne wiadomości, a dzień po jego śmierci była widziana w okolicach miejsca zbrodni.

Policja traktuje sprawę priorytetowo. Do grupy śledczej zostaje włączony Paweł Łukasik – dawny as komendy głównej, przed trzema laty przeniesiony dyscyplinarnie na prowincję. Zabójcy szuka także młodziutka kursantka Agnieszka Jamróz, chcąca pozbyć się łatki ofermy. Oboje odkrywają, że pod osłoną nocy w akademii miały miejsce dramatyczne wydarzenia. Wśród kursantów i wykładowców są osoby, które zrobią wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. [źródło]


 

 

 

 

 

 

 

Ken Follett: Upadek gigantów (superprodukcja)

Monumentalna opowieść osadzona w czasach I wojny światowej przeczytana przez najlepszych polskich aktorów, z oryginalną muzyką i aranżacją dźwiękową, wydana na płytach CD.

Opowieść, w której emocje zwykłych ludzi mierzą się z wielką historią. Superprodukcja z udziałem ponad 120 świetnych polskich głosów, w tym Krzysztofa Gosztyły, Roberta Więckiewicza, Elizy Rycembel oraz Antoniego Pawlickiego. Oryginalna muzyka, w której wykorzystano instrument używany przez walijskich i celtyckich bardów.

Pięć rodzin mieszkających na dwóch kontynentach: od walijskiej górniczej osady przez salony Londynu i Białego Domu Od okopów Wielkiej Wojny przez gabinety Wersalu, gdzie rozstrzygnęły się jej losy, aż po ogarnięty rewolucją Petersburg Akcja "Upadku gigantów" rozpoczyna się w 1911 roku, w dniu koronacji Jerzego V, a kończy się w latach 20., w świecie zupełnie innym niż ten, któremu położyła kres pierwsza wojna światowa. [źródło]


 

 

 

 

 

 

 

Krystyna Śmigielska: Jabłko i Mięta w przedszkolu

Droga z przedszkola do domu stanowi dobry pretekst, aby wzmocnić rodzinne relacje. To najlepsza chwila do rozmów, wyznań czy zadawania trudnych, nurtujących kilkulatka pytań. Podczas tych codziennych spacerów możemy dowiedzieć się kim jest Kapciożerca, co wydarzyło się na placu Gołontaja, jak wygląda stepujący żółw czy papierowe puperki oraz co przytrafiło się Filipowi Szałowi – a wszystko to opowiedziane będzie w elowym języku. Poznając przedszkolne przygody Eli Jabłko i Dyzia Mięty zastanawiamy się razem z nimi, śmiejemy a czasem wspólnie bawimy.

Przedstawiając świat widziany oczami dziecka, autorka próbowała wzbudzić w nas empatię i zrozumienie dla małych, w dorosłym świecie ledwie zauważalnych trosk i radości, pozwalając dzieciom poczuć się ważnymi, a ich rodzicom znów stać się dziećmi. [źródło]


 

 

 

 

 

 

Cezary Pazura: Byłbym zapomniał...

Znacie Cezarego Pazurę. Wiecie, jak barwnie i żywo potrafi mówić. Usiądźcie więc wygodnie w fotelu, otwórzcie książkę i dowiedzcie się, co chce Wam powiedzieć o sobie sam aktor. Jego opowieść jest bardzo szczera, momentami niezwykle zabawna, czasem bardzo smutna. Jak to w życiu...

Jaki jest naprawdę Cezary, a raczej „Czaruś”, jak sam o sobie lubi pisać? Skąd pochodzi? Jakim był dzieckiem? O czym marzył? Jakie przygody spotykały go na aktorskiej drodze, a co przytrafiało mu się w życiu prywatnym? Jaki ma dziś stosunek do własnej kariery? Kogo poznał podczas lat pracy w branży filmowej? Z kim się zaprzyjaźnił? Co osiągnął? O czym dzisiaj marzy? [źródło]


 

 

 

 

 

 

 

Eliza Piotrowska: Ciocia Jadzia. T. 1

Początek

Kto ceni dobrą zabawę, powinien poznać ciocię Jadzię. Ciocia Jadzia niczego się nie boi i na wszystko ma sposób. Potrafi zamienić się w dziadka lub morskiego lwa, ale najbardziej lubi być sobą. Niepoprawna, energiczna i wielka jak deszczowa chmura, cieszy się życiem i dzieli się tą radością z innymi.

Tęcza

Czy można zrobić ciasto z siedmiu kolorów tęczy? Z ciocią Jadzią tak! To ciasto nazywa się Carambello Pipiakuku! Czy można śmiać się, oglądając horror? Z ciocią Jadzią tak! Bo ciocia Jadzia nawet duchy traktuje z przymrużeniem oka. Czy można nie posprzeczać się na zebraniu, na którym każdy chce mieć rację? Jeśli jest tam ciocia Jadzia, to tak! Bo ciocia Jadzia woli się bawić niż kłócić.

Szkoła

Nikt nie był gotowy na pojawienie się cioci Jadzi w szkole. Ani nieśmiały dyrektor Fryderyk Zajączek, ani groźna pani Scholastyka, ani same dzieci. Ciocia Jadzia jest woźną i urzęduje w kotłowni pełnej tajemniczych rur. Wkrótce odkrywa, że w rurach bije serce szkoły...  [źródło]


 

 

 

 

 

 

 

Zofia Ossowska: Pensjonat Samotnych Serc

Wzruszająca powieść o wielkiej miłości dla wielbicieli Alibi na szczęście i Domu nad rozlewiskiem.

W pobliżu jednego z mazurskich jezior, pośród drzew i krętych leśnych alejek znajduje się Pensjonat Samotnych Serc. Stary, piętrowy dom, którego gospodyni, pani Wiesia, robi najlepszą szarlotkę i troszczy się o dobro wszystkich swoich gości.

Matylda przyjeżdża do Pensjonatu z tajemnicą, którą boi się wyjawić nawet pani Wiesi. Dlaczego milczy i codziennie płacze do poduszki? Przed kim się ukrywa?

Jedyna osoba, przy której Matylda czuje się bezpiecznie, to syn pani Wiesi, pomagający kobiecie przy prowadzeniu Pensjonatu i próbujący dojść do siebie po rodzinnej tragedii.

Dwa samotne serca dostaną szansę zabić tym samym rytmem. By tak się jednak stało, Matylda musi stawić czoła bolesnej przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć. [źródło]

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny